Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefón : 0908 338 951  
E-mail: info@privat-ujozefa.sk  
  Ubytovanie  
Vážení hostia, milí priatelia,
poskytujeme pre vás kvalitné ubytovanie v štandardne zariadených izbách za veľmi výhodne ceny v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov. Snažíme sa vytvárať svojim klientom ideálne podmienky na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky alebo výborné zázemie na služobných cestách.

Ubytovanie na súkromí Privát U Jozefa je riešené v byte na prízemí a podkroví rodinného domu so samostatným vstupom. Rodinný privát má celkovú max. kapacitu 10 lôžok. Ubytovanie je možné v jednoposteľovej, dvojposteľovej alebo trojposteľovej izbe, pre viacčlenné rodiny s možnosťou prístelky. Izby sú štandardne zariadené s farebným TV a rádiom, fénom na vlasy, hygienické potreby sú súčasťou štandardu každej izby. Vstup do izieb je z priestrannej spojovacej chodby. Dve sociálne zariadenia s umývadlom, vaňou a WC sú spoločné pre hosťovské izby. Všetky izby privátu sú nefajčiarske (fajčiarom je k dispozícií vonkajšia terasa).

Ubytovaným hosťom je k dispozícii menšia spoločenská miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, kávovar, chladnička a kuchynský riad)s jedálenským stolom pre viac osôb, na prípravu vlastných jedál. Veríme, že úplne vybavenú kuchyňu pre vlastnú potrebu príprav jedál ocenia najmä rodiny s malými deťmi a študujúca mládež. Ubytovným hosťom je k dispozícií zdarma bezdrôtový prístup na internet WIFI 15Mb/s (i na záhrade/terase).

V lete je návštevníkom k dispozícii vonkajšie záhradné posedenie v altánku s možnosťou grilovania v príjemnom prostredí pri krbe. Na Vašu žiadosť ochotne pripravíme drevo, uhlie alebo brikety a založíme oheň v krbe.

Prečo Privát u Jozefa Bardejov-Mihaľov?

Náš privát sa nachádza v kľudnej časti mesta uprostred zelene. Klientom ponúkame individuálny prístup a poskytujeme príjemné rodinné prostredie, aby pobyt u nás bol pre Vás druhým domovom na cestách. Pre spríjemnenie pobytu naviac:

  • Zdarma bezdrôtový prístup na internet WIFI 15Mb/s (i na záhrade/terase).
  • Pre ubytovaných hostí je k dispozícií voľne prístupná plne vybavená kuchyňka.
  • Menšia spoločenská miestnosť s TV so satelitným príjmom.
  • Pre vaše pohodlie a príjemný spánok na každom lôžku 2 vankúše, (90x70 + 70x50).
  • Denne pre Vás zdarma pripravená káva a čaj v kuchynke.
  • Zdarma parkovanie vo dvore stranou od komunikácie.
  • V prípade daždivého počasia zdarma zapožičanie dáždnika.
  • Zdarma na požiadanie zapožičanie žehličky a žehliacej dosky.

Ubytovanie je výhodné najmä pre obchodných cestujúcich, seniorov, študentov a rodiny s deťmi z veľkomiest, kde nájdu skutočnú oázu ticha a kľudu, zdravý vzduch a prekrásny výhľad na Čergovské pohorie. Všemožne v ústrety vychádzame svojím klientom a k prvým aktivitám patrí starostlivosť o deti. Deťom poskytujeme zľavy z cien ubytovania (viď cenník). V okolí Privátu sú deťom k dispozícii rôzne hry a športové aktivity.

  Top
Home
Cenník
Rezervácie
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Najlepší výlet pre Vás a pre vaše deti.
Na Slovensku je málo miest, ktoré sa môžu pochváliť takým bohatstvom historických pamiatok ako práve Bardejov. Mesto je právom charakterizované ako najgotickejšie na Slovensku. Svojich obdivovateľov si nájde nielen medzi historikmi, ale i mladými ľuďmi, seniormi a rodinami s deťmi. Bardejov je miestom krásnym a originálnym, poetickým a neopakovateľným, s charakteristickou črtou ľudí, ktorí tu žijú: ...temperamantné a drsné - zároveň však ľudské a láskavé... nárečie, ktoré inde nezapočujete, ľudí, ktorých inde nestretnete.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright © 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ, Bardejov - Miháľov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera